2003 yılında kurulan firmamız, hedef ve ilkelerini koruyarak, hizmet sektörü içerisinde hızla ilerlemeyi sürdürmüş, kısa sürede sırasıyla restaurant ve catering sektöründe başarı grafiğini yükseltmiştir.

2003 yılından itibaren devam etmekte olan a la carte yemek üretimimize, 2006 yılından itibaren catering hizmetlerimizi katarak SAHARA CATERING olarak devam etmekteyiz.
SAHARA CATERİNG ailesi olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir.

İnsan sağlığına gösterdiğimiz özen, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır.Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz.
İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli taze gıdalar kullanarak hijyenik ve lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. SAHARA CATERİNG bu doğrultuda çalışarak, siz müşterilerimizin güvenini haketmekten sevinç ve gurur duyuyoruz.

SAHARA CATERİNG olarak siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz…
Kaliteli Catering ekipmanlarımız, güleryüzlü, eğitimli, disiplinli personelimizle SAHARA CATERİNG olarak profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışımızla mükemmele ulaşmak ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak hedefimizdir.

SAHARA CATERİNG olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır.
Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite Güvence Sistemi'nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm SAHARA CATERİNG çalışanlarının sorumluluğundadır. SAHARA CATERİNG Yönetim Kurulu olarak bu sistemin kusursuz olarak sürebilmesi için her türlü desteği sağlayacağını;
bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını belirtiriz. Bu sistem ancak hep birlikte çalıştığımız ve destek olduğumuz sürece başarıya ulaşacaktır.

SAHARA CATERİNG, 2003 yılında başlayan, önce A'la Carte Restorant işletmeciliği sektöründe faaliyetlerine başlayarak ,daha sonra“Toplu yemek-Tabl'hote yemek” işletmeciliğinde büyüyerek, hizmet vermektedir.
Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir. SAHARA CATERİNG her zaman “GÜÇLÜ YÖNETİM TECRÜBELİ ÜRETİM” kadrosu ile işletmesini güvenilir
kılmaktadır. SAHARA CATERİNG, Gelecekte müşterilerimizden biri olarak görmek istediğimiz sizlere, sağlıklı bol kazançlı günler diliyor; beraber çalışmaktan mutluluk duyarız...


 • Kalite Politikamız
  SAHARA CATERİNG olarak kalite politikamızdaki temel kriterlerimiz; hammadde temininde her zaman A kalite ürünler kullanmak, ürünleri müşterilerimize kalite,hijyen ve sağlık zincirini bozmadan ulaştırmaktır. Sonrasında ise kaliteli üretimi, kaliteli hizmetle birleştirerek damak zevkini tamamlamaktır. KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAHARA CATERİNG müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahiptir. Bu kültürün en önemli amacı müşterilerle uzun vadeli çalışmaktır. Bunu sağlamak için Müşteri Hizmetleri Departmanı düzenli olarak müşteri memnuniyet anketleri yapmaktadır. Bu anketler sayesinde müşterilerimizin istek ve beklentileri ortaya çıkmakta ve imalata bu sayede yön verilmektedir.

 • Hizmet Anlayışımız
  • Gramaj ve kalori değerleri belirlenerek oluşturulmuş mönüler
  • Üretimin her aşamasında kullanılan malzemelerin ve pişmiş ürünlerin özelliklerine uygun olarak soğuk odalarda muhafaza edilmesi
  • Üretimin her aşamasında taze ve 1inci kalite ürün kullanımı
  • Ürünlere özel soğuk depoları
  • Et ve et ürünleri için özel soğutma depoları
  • Derin dondurucu üniteleri, kuru erzak depolarında hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun muhafaza
  • Paslanmaz çelik kaplarda yapılan üretim ve servis
  • Resmi kuruluşlarca 3 ve 6 aylık periyodlarda personelin sağlık kontrolünün yapılması
  • Arıtılmış su kullanımı
  • Üretilen yemeklerden alınan yemek örnekleri.
  • Taşıma yemek hizmetinde yemeklerin, kapalı ve kendinden soğutmalı taşıma kapları ile müşterilerimize ulaştırılması
  • Kesintisiz üretim ve müşteri memnuniyeti.

 • Hijyen Politikamız
  SAHARA CATERİNG yemek üretim alanında görev alan tüm personelimiz sadece bu bölümde kullanılma amaçlı temin edilmiş üniforma, ayakkabı, ağız maskesi, steril eldiven ve bonelerle çalışmaktadır. Görevli personelimiz dışındaki personel ve kişilerin bu alana girmesi kesinlikle yasaktır. Üretilen yemeklerin servisi özel servis bölümünden yapılmaktadır...
TOP